ZMĘCZONA KURSAMI DLA PROJEKTANTEK WNĘTRZ, PO KTÓRYCH NIE MA EFEKTÓW?

Wyobraź sobie, że w końcu jesteś pewną siebie projektantką wnętrz, która ma świetną ofertę, klientów, którzy ustawiają się do Ciebie w kolejce i polecają Cię swoim znajomym, Twoje projekty nie tylko cieszą oko, ale też są bezbłędne, wykonawcy uwielbiają z Tobą pracować, a proces projektowy masz w małym palcu.

Założę się, że przerobiłaś już kilka kursów, kupiłaś ebooki, warsztaty i wzięłaś udział w bezpłatnych wyzwaniach. Ale czujesz, że nadal jesteś daleko w lesie?

Brakuje Ci wiedzy technicznej i sama już nie wiesz, jakie błędy popełniasz w projektach.

Próbujesz namówić klientów na współprace, przedstawiasz argumenty ale potem okazuje się, że gra nie była warta świeczki?

W dodatku widzisz, że Twoja konkurencja robi projekt za projektem, podczas gdy Ty drżysz o kolejne zlecenia?

Ile razy kupiłaś kurs, ale przerobiłaś tylko 1/5 materiału? Lub co gorsza, nawet go nie otworzyłaś? Wydałaś pieniądze, ale po czasie okazało się, że niczego to nie zmieniło.

Dalej jesteś w tym samym miejscu, w dodatku zła na siebie, że znowu straciłaś kase, a efektów brak. Straciłaś motywację i wpadłaś z powrotem do swojej codziennej rutyny, tłumacząc sobie, że przecież nie jest tak źle.

Czy wiesz, że tylko 20% osób korzystających z kursów on-line dociera do ostatnich lekcji? Ale dane są jeszcze bardziej brutalne!

Aż 93% projektantek nie jest zadowolonych ze swoich zarobków?

Możesz to zmienić!

W 6 tygodni zamiast jakoś sobie radzić, możesz w końcu pracować na własnych zasadach i dla wymarzonych klientów, stworzyć ofertę nie do odrzucenia i zarabiać na swojej pasji, tyle ile chcesz.

Jeszcze parę lat temu pracowałam po kilkanaście godzin dziennie za niewielkie pieniądze aż w końcu odkryłam na czym polega cały sekret w prowadzeniu własnej pracowni. Bo klientom zawsze chodzi tylko o jedno! I uwaga…nie są to pieniądze!

Dzisiaj wykonuje projekty za pięciocyfrowe kwoty, mam kolejkę klientów na minimum 6-8 miesięcy do przodu, mam czas na czytanie i pisanie własnych książek, zajęcia wokalne i występy na scenie, czas dla siebie i dla rodziny. Zapomniałam, co to stres, wyścig szczurów i po prostu spełniam swoje marzenia.

Nie zawsze tak było.

Gdy zaczynałam swoją przygodę z projektowaniem wnętrz miałam podstawową wiedzę budowlaną, trochę umiejętności w tworzeniu rysunków, znałam parę programów komputerowych i miałam trochę lepsze wyczucie estetyki niż moi znajomi.

Daleko było mi do autorytetu, a pierwszy projekt wnętrza zrobiłam za niewielkie pieniądze. Nie wiedziałam, jak powinien wyglądać dobry projekt, jak rozmawiać z klientem i jakie problemy mogę spotkać na budowie. Nie miałam kogo o to zapytać, a wtedy gdy zaczynałam, nikt za bardzo tą tajemną wiedzą dzielić się nie chciał. Zaczynałam więc od zera.

Gdy urodziłam córkę, zostawiłam pracę na etacie i w 2017 roku założyłam swoją firmę.

Zaczęłam inwestować w siebie i swoją markę osobistą. Z każdym kolejnym klientem doskonaliłam swój warsztat, tworzyłam schematy, budowałam markę osobistą. Uczyłam się prowadzić profile na social mediach, pisać bloga i ogarniać firmę.

Z czasem miałam coraz więcej projektów, które były coraz lepiej płatne. Moja marka stała się rozpoznawalna, a ja zyskałam wizerunek eksperta.

Podwoiłam ilość projektów, zaczęłam pisać pierwszego ebooka, podniosłam ceny, zatrudniłam asystentkę i snułam wielkie plany podboju świata. I wydawać, by się mogło, że teraz będę już tylko spijać śmietankę. Nie wiedziałam wtedy, jak wielką lekcję dostanę od życia.

Zamiast milionów na koncie, pojawiły się problemy.

Okazało się, że zatrudnienie pracownika, to ogromne koszty, na które nie byłam przygotowana. Pewne zadania, które delegowałam, zamiast przynieść zysk – przynosiły stratę, a firma zamiast zarabiać – zaczęła zjadać oszczędności.

Musiałam na nowo zdecydować w jakim kierunku chcę prowadzić własną firmę. Gdy zrobiłam sobie rachunek sumienia, zobaczyłam co działa, a co nie, i co muszę zmienić, by wreszcie pracować mniej, a zarabiać więcej.

Zobaczyłam, że zły mindset, brak konkretnej strategii i odpowiedniego działania to moje słabe punkty. Stworzyłam więc swój własny system, który pomógł mi uwolnić się od ciężkiej harówki, a ja mogłam odzyskać czas na to, co jest dla mnie ważne.

Myślisz, że kolejne targi wnętrzarskie, szkolenia produktowe i kursy on-line to klucz do sukcesu Twojej pracowni?

Też tak myśłałam, ale to nieprawda!

Możesz zdobyć całą wiedzę a i tak nic Ci to nie da! To wszystko tylko odciąga Cię od tego, co naprawdę ważne.

Gdy to zrozumiałam, nie tylko zaczęłam zarabiać bez wysiłku, ale też zwiększyłam swoją wartość, pewność siebie i odzyskałam zaufanie do własnych decyzji. Dd momentu gdy zaczęłam swoją przygodę z projektowaniem wnętrz aż do dziś moje ceny wzrosły o 1000% na projekcie.

W końcu postanowiłam, że podzielę się tą wiedzą.

Błędy, które popełniłam i doświadczenie, które zdobyłam nie są tylko dla mnie. Są również dla Ciebie, abyś nie musiała przechodzić przez to samo, co ja, i mogła być dużo szybciej i dużo dalej niż Twoja konkurencja!

Możesz oczywiście próbować na własną rękę, metodą prób i błędów…ale po co?

Chcesz stracić kolejne lata życia, by odkrywać koło na nowo, próbować różnych strategii i testować je na własnej kieszeni?

Możesz skrócić sobie czas i od razu zobaczyć wyniki.

Powiem Ci jak wygląda proces projektowy, jak profesjonalnie obsłużyć i spełnić oczekiwania klienta. Nauczysz się tworzyć profesjonalną dokumentację techniczną i listę zakupów, a także poznasz sposoby, by klienci polecali Cię dalej.

Pokażę Ci moją metodę MSD, dzięki której pracuję mniej niż 8 godzin dziennie, a przychody stale rosną.

CZY CHCESZ ZACZĄĆ WIĘCEJ ZARABIAĆ, MIEĆ SATYSFAKCJĘ ZE SWOJEJ PRACY I WIĘCEJ CZASU DLA SIEBIE?

Zamiast kupować tony kursów i książek, pytać wujka google jak narysować instalacje, siedzieć po nocach nad projektem, gryźć paznokcie ze strachu przed niezadowolonym klientem, czekać jak na szpilkach na telefon z budowy i zastanawiać się, gdzie szukać ratunku możesz…

PRACOWAĆ MNIEJ

chcesz zacząć zarabiać na swojej pasji jaką jest wykonywanie wizualizacji dla inwestorów, deweloperów lub instytycji

ZARABIAĆ WIĘCEJ

chcesz podnieść ceny swoich usług i jednocześnie dostarczyć swoim klientom lepszą jakość

BYĆ SZCZĘŚLIWA

chcesz doskonalić warsztat, tworzyć fotorealistyczne wizualizacje wnętrz i poprawić wygląd swojego portfolio

TAK, TEGO CHCĘ!

ZOBACZ, CO SIĘ ZMIENIŁO U DZIEWCZYN, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W MENTORINGU:

Dorota podczas mentoringu przygotowywała nas do zawodu projektantek wnętrz zarówno pod względem wiedzy technicznej jak też umiejętności miękkich – pracy z klientem. Z wielką otwartością przekazywała swoje doświadczenie i umiejętności które zdobyła w ciągu 13 lat prowadzenia firmy. Godziny wspólnie spędzone  na analizowaniu projektów zmieniły mój punkt widzenia i nauczyły patrzeć z perspektywy klienta oraz mierzyć się z jego potrzebami i oczekiwaniami. Dorota nauczyła mnie zwracać uwagę na drobiazgi które w zawodzie projektantki mają kluczowe znaczenie.

Na koniec, Dorota z cierpliwością i otwartością odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości które pojawiły się w mojej głowie, dzięki czemu zdobyłam pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Dzięki kursowi z powodzeniem podjęłam się pierwszego komercyjnego zlecenia i uniknęłam wielu błędów początkujących projektantów. Chociaż jest to dopiero początek mojej drogi, dzięki kursowi widzę jak moje marzenie o byciu projektantką z każdym dniem się spełnia.

Marta Rydel-Kowalczyk, pracownia

Judyta Zyskowska-kw

Dorota to projektantka pełna wiedzy, doświadczenia i cierpliwości. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej podejścia do podjęcia takiego wyzwania, jakim jest nauczanie i dzielenie się wiedzą z osobami, które dopiero myślą o swoim celu jakim jest projektowanie, i stawiają naprawdę w tym pierwsze kroki. Jej pomysły, zaangażowanie i aktywność dawały zapewne wielu z nas ( uczestniczek) niejednego „kopa” do działania.

I ja takiego kopa naprawdę otrzymałam. Torpedę. Przypominając sobie moje pierwsze rozmowy z Dorotą nt włączenia się do kursu, totalnie nie wierzyłam, że będę miała odwagę na jakikolwiek kontakt z klientem. Nie wierzyłam też, że w tym kursie sobie w ogóle poradzę. Ona jednak nie dała za wygraną i widziała we mnie drzemiący potencjał. Zawsze mi to powtarzała. Jestem przekonana, że dzięki jej determinacji oraz ilości czasu spędzonego na konsultacjach i projektach, gdzie skrupulatnie tłumaczyła wszystkie sprawy i wątpliwości, aktualnie jestem na etapie pracy z realnym klientem. 

Wcześniej w ramach kursu pierwszy raz pod jej skrzydłami wykonałam projekt całego mieszkania, krok po kroku. Z jej wielkim wsparciem i motywacją. Dorota wyzwoliła we mnie również ogromną chęć dalszego poznawania świata projektowania, za co bardzo jej dziękuję!

 Nie ma takich osób jak Dorota, ona to prawdziwa czarodziejka!

Judyta Zyskowska

Mentoring u Dorotki to mocno praktyczne szkolenie dla początkujących projektantów wnętrz, które od podstaw i szczegółów, które mogą być oczywiste dla wszystkich, a niekoniecznie dla „świeżaków”, wprowadza i nadaje jasny i klarowny pogląd na pracę projektanta w praktyce! Nie dość, że mamy szkolenie, otrzymujemy praktyczne treści które nas uczą w sposób tradycyjny to do tego jest ta opcja „mentoringowa” czyli opieka i czuwanie Dorotki nad naszymi postępami, możliwość konsultacji i omawiania własnych indywidualnych wątpliwości, problemów zawodowych.

No wszystko czego trzeba osobom będącym na początku swej drogi w projektowaniu wnętrz. Jak czegoś nie wiesz, to tu się dowiesz, bo ze względu na indywidualność formy kursu staje się on dopasowany do Twoich potrzeb! Polecam współpracę z Dorotką z czystym sumieniem, oraz ze spokojną głową o wiele bardziej gotową na zawodowe wyzwania niż przed mentoringiem.

Beata Zagórska, pracownia ZAGO Design

DLACZEGO MENTORING TO NAJLEPSZA OPCJA?

Przede wszystkim masz nauczycielkę, która nie tylko przekazuje Ci swoją drogocenną  wiedzę i doświadczenie ponad 13 lat pracy w branży projektowania wnętrz (warte każdych pieniędzy) oraz swój czas, ale także prowadzi Cię za rękę, pokazuje na co masz uważać, by się nie potknąć i motywuje Cię do pokonywania kolejnych przeszkód.

Cały proces nauki jest dopasowany do Ciebie i do konkretnego celu jaki chcesz osiągnąć.

Pracując ze mną będziesz w pełni zaopiekowana i sama zobaczysz, jak szybko i łatwo uzyskasz efekty.

Pomogę Ci rozwiązać problemy związane z prowadzeniem pracowni, obsługą klienta, procesem projektowym, dokumentacją techniczną, asertywnością czy innymi z jakim się obecnie mierzysz w tym wspaniałym, choć niełatwym zawodzie.

BIORĄC UDZIAŁ W MENTORINGU:

 • stworzysz ofertę dzięki której przyciągniesz właściwych klientów
 • trudny klient przestanie być trudny, bo zrozumiesz skąd wynika jego zachowanie
 • zaczniesz więcej zarabiać, dzięki odpowiedniej wycenie swojej pracy
 • będziesz potrafiła stawiać granice dzięki odpowiednim zasadom współpracy
 • unikniesz niepotrzebnych błędów tworząc profesjonalną dokumentację techniczną
 • zyskasz więcej czasu dzięki odpowiedniej optymalizacji czasu

Kiedy Twoja konkurencja idzie na piechotę kupując kolejne kursy, ebooki i warsztaty, Ty, biorąc udział w mentoringu, lecisz odrzutowcem i zostawiasz wszystkich w tyle. 

Efekty masz już po pierwszej sesji!

JAK WYGLĄDA UDZIAŁ W MENTORINGU?

Oprócz tego otrzymasz ode mnie aż 3 szablony z świetnymi gotowcami, z których ja również korzystam, by przyspieszyć pracę nad modelem, dostęp do kursu i jego wszystkich aktualizacji  na zawsze, a także będziesz mogła również dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie nie tylko otrzymasz moje dodatkowe wsparcie, ale też będziesz mogła pochwalić się swoimi sukcesami.

6 SPOTKAŃ 1:1

6 godzinnych konsultacji 1:1 on-line w tygodniowych odstępach

nieograniczone konsultacje mailowe przez cały czas mentoringu

wsparcie w zamkniętej grupie na FB

TEMATY LEKCJI

Lekcja 00 – Wprowadzenie

Lekcja 01 – Podstawy SketchUp

Lekcja 02 – Podstawy modelowania. Szafka kuchenna

Lekcja 03 – Tworzenie komponentu

Lekcja 04 – Tworzenie okrągłego lustra

Lekcja 05 – Praca na warstwach

Lekcja 06 – Tworzenie ścian

Lekcja 07 – Wstawianie okien i drzwi

Lekcja 08 – Modelowanie schodów

Lekcja 09 – Elektryka

Lekcja 10 – Listwy przypodłogowe

TEMATY LEKCJI

workbook z ćwiczeniami – 100stron!

ALE TO NIE WSZYSTKO! DODATKOWO OTRZYMASZ AŻ 18 BONUSÓW!

Oprócz tego otrzymasz ode mnie aż 3 szablony z świetnymi gotowcami, z których ja również korzystam, by przyspieszyć pracę nad modelem, dostęp do kursu i jego wszystkich aktualizacji  na zawsze, a także będziesz mogła również dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie nie tylko otrzymasz moje dodatkowe wsparcie, ale też będziesz mogła pochwalić się swoimi sukcesami.

PRZYKŁADY

 • przykłady biznesowych i osobistych wartości
 • przykłady kodeksu pracowni
 • przykłady klientów idealnych
 • 7 nietypowych sposobów na zdobycie nowego klienta

CHECKLISTY

 • checklista inwentaryzacji
 • checklista elementów wizualizacji
 • checklista dokumentacji technicznej

SZABLONY

 • szablon obliczania zarobków
 • szablon zestawienia materiałów
 • szablon z pytaniami do analizy potrzeb

DOKUMENTY

 • wzór podstawowej umowy
 • klauzula projektu
 • dokument RODO i zgody na publikację projektu
 • planer zadań i projektów

INFOGRAFIKI

 • infografika 12 kroków do nieziemskiej oferty
 • infografika procesu projektowego
 • infografika rozwoju pracowni

CERTYFIKAT

certyfikat ukończenia mentoringu

CO JESZCZE OTRZYMASZ W RAMACH MENTORINGU?

NAJNIŻSZĄ CENĘ

kupujesz go w niewiarygodnie niskiej cenie. Później kurs będzie tylko droższy

DOŻYWOTNI DOSTĘP

możesz do niego wracać kiedy chcesz, przez cały czas istnienia kursu

STAŁE AKTUALIZACJE

wraz z rozwojem kursu otrzymasz wszystkie nowe materiały bezpłatnie

DLA KOGO JEST MENTORING

Jeśli:

 • zaczynasz przygodę z tworzeniem wizualizacji w SketchUp i chcesz poznać podstawy modelowania i renderowania,
 • pracujesz już w SketchUp, ale chcesz poprawić jakość swoich wizualizacji,
 • czujesz, że Twoje prace nie są na takim poziomie jak konkurencja i chcesz to zmienić,
 • chcesz podnieść ceny swoich usług dając dodatkową wartość,

ten kurs jest dla Ciebie. Zapisz się tutaj:

DLA KOGO MENTORING NIE JEST?

Jeśli:

 • zjadłaś zęby na SkechUp i Vray, a tworzenie fotorealistycznych wizualizacji to dla Ciebie pestka,
 • nie chcesz doskonalić swojego portfolio i to gdzie jesteś teraz w zupełności Ci wystarcza,
 • swoją konkurencję dawno zostawiłaś w tyle,
 • zarabiasz tyle ile chcesz i nie potrzebujesz podnosić cen za swoje usługi,

ten kurs NIE jest dla Ciebie.

TAK! MENTORING JEST DLA MNIE!

PODSUMUJMY CO OTRZYMASZ:

Oprócz tego otrzymasz ode mnie aż 3 szablony z świetnymi gotowcami, z których ja również korzystam, by przyspieszyć pracę nad modelem, dostęp do kursu i jego wszystkich aktualizacji  na zawsze, a także będziesz mogła również dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie nie tylko otrzymasz moje dodatkowe wsparcie, ale też będziesz mogła pochwalić się swoimi sukcesami.

WARTOŚĆ TEGO MENTORINGU TO PONAD:

1120zł

To wszystko jest warte XYZ. I to realna wartość, którą musiałabyś zapłacić jeśli chciałbyś kupić tą wiedzę z różnych źródeł. Myślę, że wartość tego jest znacznie, znacznie większa…

Rozumiem, że teraz możesz nie mieć tyle pieniędzy. W końcu dopiero rozkręcasz swoją pracownię, dlatego postanowiłem, że cena powinna być dla Ciebie przystępna i zwrócić się już po pierwszym projekcie. 

dlatego inwestycja w mentoring to zaledwie Xzł

Wiem, że jeśli chcesz mieć więcej zadowolonych klientów, pieniędzy na koncie, czasu dla siebie, satysfakcji, wolności i radości, to udział w mentoringu jest najlepszą decyzją jaką możesz podjąć.

Dzięki mojej metodzie MSD nie tylko udoskonalisz swój projektowy warsztat, zyskasz wartościowych klientów i niezbędną wiedzę, ale też staniesz się pewna siebie, unikniesz wypalenia zawodowego i poczujesz większą satysfakcję z wykonywanej pracy. A to jest po prostu bezcenne!.

Oczywiście teraz stoisz przed wyborem.

MOŻESZ DZIAŁAĆ SAMA...

i siedzieć po nocach nad projektem, kupować tony kursów i książek, pytać wujka google jak narysować instalacje, gryźć paznokcie ze strachu przed niezadowolonym klientem, czekać jak na szpilkach na telefon z budowy i zastanawiać się, gdzie szukać ratunku albo…

ALBO DOŁĄCZYĆ DO MENTORINGU

tworzyć piękne projekty, decydować o tym, ile zarabiasz i pracować na własnych zasadach, uniknąć błędów w dokumentacji technicznej, zyskać większą pewność siebie w projektowaniu i sprawić, by klienci ustawiali się do Ciebie w kolejce.

NIE PONOSISZ ŻADNEGO RYZYKA.

Jeśli w ciągu tych 6 tygodni nie pójdziesz ani o krok do przodu, to zwrócę Ci wszystkie pieniądze wydane na mentoring a wszystkie materiały, które otrzymasz zostaną z Tobą na zawsze. Nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz mieć efektów.

Ale aktualna cena jest tylko ceną tymczasową!

Mentorig będzie stale uzupełniany o nowe materiały a jego cena będzie rosła, dlatego teraz jest idealna okazja, by w tej cenie zgarnąć wszystkie przyszłe dodatki.

Wiem, że podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję. Zrób pierwszy krok i dołącz do mentoringu, który zaprowadzi Cię do sukcesu.

Wiem, że jeśli chcesz mieć portfolio, które zachwyci inwestorów i zmieni ich na Twoich klientów to decyzja o zakupie tego kursu jest najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć.

Dzięki temu kursowi nie tylko naucz się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje już dziś, ale także zaczniesz zarabiać więcej, zwiększysz swoją pewność siebie i będziesz dumna ze swoich projektów. A to jest po prostu bezcenne.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!

0 dni 00 godz 00 min 00 sek

Jest tylko 10 miejsc do wzięcia udziału w mentoringu. Kliknij przycisk poniżej i dołącz do mojego programu.

Ta niesamowicie niska cena jest tylko w przedsprzedaży. Gdy skończy się promocja, cena kursu będzie tylko wyższa. Podejmij decyzję już dziś i oszczędź ponad 800zł!

NAUCZ SIĘ TWORZYĆ FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE JUŻ DZIŚ! KLIKNIJ W PRZYCISK I ODBIERZ DOSTĘP DO KURSU.

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dostęp do platformy, gdzie jeszcze dziś możesz zacząć działać. Nie ma żadnego kuriera, poczty. Nie musisz czekać na przesyłkę ani nigdzie jechać. W ciągu 5 minut możesz zacząć przerabiać kurs, robiąc pierwszy krok, który poprowadzi Cię do sukcesu.

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dostęp do platformy, gdzie jeszcze dziś możesz zacząć przerabiać program a także umówić się pierwszą konsultację.

Wyprzedź konkurencję! Nie czekaj, aż ktoś szybciej DOJDZIE TAM GDZIE TY CHCESZ! 

Przekonałaś mnie! Co muszę zrobić, by dostać się pod Twoje skrzydła?Wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej, wykupisz udział w mentoringu a przez najbliższe 6 tygodni pomogę Ci osiągnąć sukces.

WCHODZĘ W TO!

CZAS, ŻEBYŚ TY RÓWNIEŻ MOGŁA ZARABIAĆ TYLE ILE CHCESZ TWORZĄC FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE W PROSTY SPOSÓB.

POZNAJ SWOJĄ MENTORKĘ

25 000 GODZIN!

Według Malcolma Gladwella potrzeba około 10 000 godzin dużego wysiłku, by zostać ekspertem w swojej dziedzinie.

Nazywam się Dorota. Mam za sobą ponad 24 960 godzin nauki. Można więc powiedzieć, że jestem podwójnym ekspertem.

Jestem projektantką wnętrz z tytułem architekta i 13-letnim doświadczeniem, właścicielką pracowni projektowej Wizualhome, współzałożycielką agencji reklamowej Vusa, mentorką, blogerką, autorką poradnika: „Jak urządzić wymarzone mieszkanie” oraz książki: „Od marzeń do sukcesu”.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. W wolnym czasie czytam książki i piszę własne, śpiewam w wokalnym trio oraz buduję swój wymarzony dom.

Moją misją jest pomagać projektantkom rozwinąć skrzydła, tworzyć dobrze zaprojektowane wnętrza i zarabiać na swojej pasji. Uczę przyszłe i obecne projektantki wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie, by mogły pracować dla wymarzonych klientów.

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA

Jak mogę kupić kurs?

Aby kupić kurs wystarczy, że klikniesz na któryś z przycisków z napisem: „chcę dostęp do kursu”. Następnie:

 • wypełnij formularz podając właściwe dane osobowe,
 • wybierz formę płatności,
 • opłać zamówienie,
 • wyczekuj maila,
 • korzystaj z kursu i twórz fotorealistyczne wizualizacje.
Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz tuż po zaksięgowaniu płatności na koncie. Na email podany w zamówieniu przyjdzie link do platformy, login i hasło abyś mogła się zalogować oraz link do zamkniętej grupy na Facebooku.

Na jak długo otrzymam dostęp?

Jeśli kupisz kurs w przedsprzedaży, dostęp do kursu masz na zawsze (oczywiście do momentu istnienia platformy).

Kupując kurs w stałej cenie dostęp do kursu otrzymasz na rok.

Czy kurs będzie aktualizowany?

Tak. Wraz z aktualizacją kursu i nowymi dodatkami oraz bonusami cena kursu będzie rosła. Jeśli kupisz kurs w przedsprzedaży wszystkie aktualizacje masz w cenie przez cały czas istnienia kursu.

Czy otrzymam fakturę?

Aby otrzymać fakturę Vat, zaznacz checkbox „chcę fakturę” i wpisz w zamówieniu numer NIP Twojej firmy.

Czy są jakieś wymagania techniczne?

Kurs jest stworzony na podstawie realnego wnętrza moich klientów. Podczas jego tworzenia korzystałam z programu Sketchup 2022 i Vray 5.0 w wersji angielskiej. Jeśli posiadasz starszą wersję programu niektóre funkcje mogą wyglądać inaczej. Pamiętaj, że parametry Twojego komputera mają znaczący wpływ na wydajność i komfort pracy podczas modelowania i renderowania, dlatego poniżej przedstawiam Ci na jakim sprzęcie pracuję i stworzyłam ten kurs.

Moja stacja robocza to: 

 • Dysk – Samsung 500GB M.2 PCIe NVMe 970 EVO Plus
 • Pamięć RAM- Kingston FURY 64GB (2x32GB) 3200MHz CL16 Beast Black
 • Procesor – AMD Ryzen 9 5950X
 • Chłodzenie wodne – NZXT Kraken X63 2x140mm
 • Płyta główna – Gigabyte X570 AORUS PRO
 • Karta graficzna – Gigabyte GeForce GTX 1660 OC 6GB GDDR5
 • Zasilacz – SilentiumPC Supremo FM2 750W 80 Plus Gold

WYPRZEDŹ KONKURENCJĘ! Nie czekaj, aż ktoś szybciej DOJDZIE TAM GDZIE TY CHCESZ!

Przekonałaś mnie! Co muszę zrobić, by dostać się pod Twoje skrzydła?Wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej, wykupisz udział w mentoringu a przez najbliższe 6 tygodni pomogę Ci osiągnąć sukces.

MASZ DODATKOWE PYTANIA? ZADZWOŃ!

Rozmowa nic nie kosztuje a ja z chęcią odpowiem na każde Twoje pytanie.