Nazywam się Dorota i jestem projektantką wnętrz

Projektowaniem wnętrz zajmuję się prawie dwanaście lat. Wykonałam ponad 100 projektów wnętrz, a moi klienci są zadowoleni z naszej współpracy. Prowadzenie własnego biznesu daje mi to, czego nie znalazłam na etacie: wolność, możliwości, samorealizację i zdobywanie doświadczeń. W pewnym momencie poczułam, że chcę się podzielić swoją wiedzą i stworzyłam to miejsce.

Dobrze zaprojektowane to platforma edukacyjna dla projektantek wnętrz.

Moją misją jest pomagać projektantkom rozwinąć skrzydła, tworzyć dobrze zaprojektowane wnętrza i zarabiać na swojej pasji. Uczę przyszłe i obecne projektantki wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie, by mogły pracować dla wymarzonych klientów.

Jednocześnie sama uczę się wychodzić ze swojej strefy komfortu i nie być perfekcjonistką.

 

Kilka faktów o mnie

10 lat doświadczenia

Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 10 lat. W 2017 roku założyłam własną pracownię i od tej pory jestem Czarodziejką Wnętrz.

100 wykonanych projektów

Wykonałam ponad 100 projektów wnętrz, dzięki czemu mam odpowiednie doświadczenie w zakresie projektowania.

Tytuł architekta

Ukończyłam technikum budowlane oraz studia wyższe na Wydziale Architektury i Urbanistyki w Nysie, gdzie obroniłam tytuł architekta.

Jestem autorką:

ebooka: „Jak urządzić wymarzone mieszkanie”, oraz prowadzę bloga, gdzie dzielę się wiedzą, doświadczeniem i refleksjami.

Programy komputerowe

Pracuję na najlepszych legalnych programach komputerowych (m.in.: Sketchup + v-ray, Corel Draw, Photoshop, Zw-cad).

Kursy i szkolenia

Biorę udział w kursach nie tylko z projektowania wnętrz, ale też biznesowych i rozwoju osobistego.

Targi wnętrzarskie

Co roku odwiedzam największe targi w Polsce, by śledzić na bieżąco aktualne trendy w projektowaniu wnętrz.

Współpraca

Współpracuję ze świetnymi producentami i wykonawcami. Mogę zawsze liczyć na ich wsparcie, najnowsze rozwiązania i pomoc techniczną.

Własna pracownia

W swojej pracowni pomagam klientom spełniać marzenia o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu, zmieniając zwykłe mieszkania w niezwykłe miejsca. Odkrywam unikalny styl inwestorów i tworzę projekty zgodne z głosem ich serca, bo wierzę, że każdy zasługuje na wnętrze pełne magii.

Dlaczego to robię?

Gdy widzę radość na twarzach inwestorów oglądających na wizualizacji swoje przyszłe wnętrze, a potem obserwuję, jak ich marzenia zmieniają się w rzeczywistość, czuję, że mam wpływ na lepsze jutro. Szczęście klientów napędza mnie do działania. Świadomość, że dzięki mnie moje klientki mogą mieszkać tak, jak sobie wymarzyły, jest dla mnie największym sukcesem.